PHARMED Centrum Medyczne
Przychodnia
Kliknij, aby powiększyć. W naszej Przychodni, w trosce o kompleksowość świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej nasi Pacjenci mogą korzystać z usług lekarzy rodzinnych i pielęgniarek środowiskowo - rodzinnych. Każdy ubezpieczony ma prawo do wyboru dowolnego lekarza.
Aby wybrać swojego lekarza rodzinnego, pielęgniarkę lub położną należy wypełnić i osobiście podpisać deklarację wyboru. Otrzymacie je Państwo w rejestracji przychodni lub na naszej stronie. Deklaracja wyboru lekarza/pielęgniarki/położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej - tu do pobrania.
Pacjent ma prawo do bezpłatnego wyboru podstawowej opieki zdrowotnej nie częściej niż dwa razy w roku. Wyboru lub zmiany dokonuje się bezpośrednio u świadczeniodawcy w przychodni i nie trzeba tego faktu potwierdzać w oddziale Funduszu. W przypadku każdej kolejnej, nieuzasadnionej zmiany należy wnieść opłatę w wysokości 80 złotych. Opłatę należy uiścić na konto właściwego oddziału NFZ.
Świadczenia w POZ realizowane są najczęściej w gabinetach Przychodni, ale w przypadkach uzasadnionych medycznie także w domu pacjenta.
Gabinet Zabiegowy
W gabinecie zabiegowym bezpłatnie realizowane są skierowania od lekarzy z naszej przychodni. Pozostałe zlecenia realizowane są odpłatnie. Wykonujemy m.in.:
  • zmianę opatrunków,
  • iniekcje domięśniowe, dożylne, podskórne i śródskórne,
  • drobne zabiegi chirurgiczne (np.: szycie ran).
Ponadto przeprowadzamy pomiary ciśnienia, poziomu cukru we krwi, badanie EKG.
Gabinet zabiegowy czynny codziennie od poniedziałku do piątku 800 - 1800
Punkt Poboru Krwi
Punkt poboru krwi oferuje Państwu szeroki zakres badań analitycznych. Materiał jest pobierany na zlecenie lekarzy naszej Przychodni działających w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i odpłatnie zgodnie z życzeniem zgłaszającego się pacjenta.
Punkt poboru krwi czynny codziennie od poniedziałku do piątku 800 - 900.
W przychodni zdrowia w Szklarskiej Porębie Punkt Pobrań czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 730 - 830
Wyniki badań można odebrać następnego dnia po godz. 1100.
Punkt Szczepień
W ramach bezpłatnych usług dla ubezpieczonych punkt szczepień prowadzi szczepienia dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Są to szczepienia wykonywane zgodnie z kalendarzem szczepień.
Przeprowadzamy również następujące szczepienia odpłatne:
  • żółtaczka typu B dla dzieci i dla dorosłych,
  • grypa dla dzieci i dorosłych,
  • łączone w jednej strzykawce (WZW B + DTPa + IPV + Hib) dla niemowląt i dzieci,
  • pneumokoki,
  • HPV - wirus brodawczaka ludzkiego.
Poradnia psychologiczna
Poradnia psychologiczna prowadzona jest przez doktora nauk humanistycznych psychologa/psychoterapeutę Pawła Kamińskiego. W poradni udzielane są porady psychologiczne oraz odbywa się psychoterapia zarówno w języku polskim jak i angielskim.
W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt bezpośrednio pod numerem telefonu: 533 338 438.
Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.
Kliknij, aby powiększyć.
Ogłoszenia - link
2012 Copyright PHARMED Sp. z o.o.